Бад Миндер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 77 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
 
[[Категорија:Хамелн-Пирмонт]]
[[Категорија:Бањски градови во Германија]]