Категорија:Пристанишни градови во Германија: Разлика помеѓу преработките

с
нов клуч Категорија:Градови во Германија: „ Пристанишни“ користејќи го HotCat
с (Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8784216 (translate me))
с (нов клуч Категорија:Градови во Германија: „ Пристанишни“ користејќи го HotCat)
[[Категорија:Пристанишни градови во Европа|Германија]]
[[Категорија:Градови во Германија|Пристаништа Пристанишни]]
[[Категорија:Пристаништа во Германија]]
[[Категорија:Пристанишни градови по држави|Германија]]