Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Покраини во Авганистан“

Замена на Image:Flag_of_Afghanistan.svg со Image:Flag_of_Afghanistan_(2013–2021).svg (од страна на CommonsDelinker поради: Duplicate: Exact or scaled-down duplicate: [[:c::File:Flag of Afghanis
(Замена на Image:Flag_of_Afghanistan.svg со Image:Flag_of_Afghanistan_(2013–2021).svg (од страна на CommonsDelinker поради: Duplicate: Exact or scaled-down duplicate: [[:c::File:Flag of Afghanis)
 
|name = Покраини во Авганистан
|title = [[Покраини во Авганистан]]
|image = [[Податотека:Flag of Afghanistan (2013–2021).svg|60п|десно|Знаме на Авганистан]]
|listclass = hlist
|list1 =