Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Авганистан-никулец“

Замена на Image:Flag_of_Afghanistan.svg со Image:Flag_of_Afghanistan_(2013–2021).svg (од страна на CommonsDelinker поради: Duplicate: Exact or scaled-down duplicate: [[:c::File:Flag of Afghanis
(Замена на Image:Flag_of_Afghanistan.svg со Image:Flag_of_Afghanistan_(2013–2021).svg (од страна на CommonsDelinker поради: Duplicate: Exact or scaled-down duplicate: [[:c::File:Flag of Afghanis)
 
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">[[File:Flag of Afghanistan (2013–2021).svg|28px|Знаме]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Авганистан]] е [[Википедија:Никулец|никулец]]. Можете да ѝ помогнете на Википедија со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите] !''</div>
[[Категорија:Никулци за Авганистан<noinclude>| </noinclude>]] </center>
<noinclude>