Разлика помеѓу преработките на „Ел Македонер“

Одземени 100 бајти ,  пред 2 месеци
Бришење на "Extravagantno.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: No permission since 7 August 2021.
(Бришење на "El_Makedoner.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: No permission since 7 August 2021.)
(Бришење на "Extravagantno.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: No permission since 7 August 2021.)
 
== Галерија ==
<gallery>
 
Податотека:Extravagantno.jpg|Екстравагантно - ''Ден на снимање''
Податотека:Angeli3.jpg|Ангели - ''Ден на снимање''
</gallery>