Разлика помеѓу преработките на „Светла (Ледена) Пештера“

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎top: Јазично подобрување, replaced: атрактивен → привлечен)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
== Надворешни врски ==
*[http://star.dnevnik.com.mk/?pBroj=2463&stID=34012 Ледената пештера ги чека посетителите] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20160304204301/http://star.dnevnik.com.mk/?pBroj=2463&stID=34012 |date=2016-03-04 }}
*[http://www.dnevnik.com.mk/?ItemID=35823890F20DF942B3C789EB1FEE4257 Донаторска промоција за Ледена пештера]
 
29.743

уредувања