Разлика помеѓу преработките на „Референдум во Македонија (2004)“

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (Правописна исправка, replaced: Прилепското поле → Прилепското Поле using AWB)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
* [http://www.osce.org/mk/odihr/elections/fyrom/40863 Извештај на ОБСЕ/ОДИХР за Референдумот 2004]
* [http://www.izbori.gov.mk/referendum2004/default.php Официјална страница на Референдумот] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20070712183815/http://www.izbori.gov.mk/referendum2004/default.php |date=2007-07-12 }}
 
{{Македонски избори}}
29.743

уредувања