Разлика помеѓу преработките на „Административна поделба на Холандија“

с
ситна промена
с (ситна промена)
с (ситна промена)
*[[Општини во Холандија|општини]]
 
{{Europe topic|Административна поделба на }}
 
{{Europe topic|Административна поделба на }}
{{coord missing|Netherlands}}
 
[[Категорија:Административна поделба на земјите|Холандија]]