Разлика помеѓу преработките на „Облак“

Додадени 123 бајти ,  пред 5 месеци
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
== Надворешни врски ==
* [http://intelekt.mk/dali-znaes/819-oblaci Видови облаци] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20120331025858/http://intelekt.mk/dali-znaes/819-oblaci |date=2012-03-31 }} - Интелект {{mk}}
 
== Наводи ==
29.743

уредувања