Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница“

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: веб-место → мрежно место)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
{{наводи}}
== Надворешни врски ==
* [http://www.schools.edu.mk/ Портал за основните и средните училишта во Македонија] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20111016115711/http://www.schools.edu.mk/ |date=2011-10-16 }}
* [http://www.mon.gov.mk/ Официјално мрежно место на Министерството за образование и наука]
 
29.743

уредувања