Нордиска комбинација: Разлика помеѓу преработките

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: Одалеч → Оддалеч)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
* [http://www.fis-ski.com/ ФИС] {{en}}
* [http://www.olympic.org/ МОК] {{en}}
* [http://www.sports-reference.com/olympics/sports/NCO/ Нордијско скијање на ЗОИ на sports-reference.com] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20081229121353/http://www.sports-reference.com/olympics/sports/NCO/ |date=2008-12-29 }} {{en}}
 
[[Категорија:Нордиско скијање]]
52.886

уредувања