Мијаги (префектура): Разлика помеѓу преработките

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: веб портал → портал)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.pref.miyagi.jp/english/index.htm Официјален портал на префектурата Мијаги] {{Семарх|url=https://archive.is/20120524100207/http://www.pref.miyagi.jp/english/index.htm |date=2012-05-24 }}
 
{{географија-никулец}}
29.743

уредувања