Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
(I added his first term of preisdency)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
* [http://www.president.gov.ge/ Претседател на Грузија]
* [http://lenta.ru/lib/14159885/full.htm Михаил Саакашвили на Лентапедија]
* [http://www.eu-nato.gov.ge/english/index.php Официјален портал НАТО-Грузија] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20070928081047/http://www.eu-nato.gov.ge/english/index.php |date=2007-09-28 }}
 
{{Грузија-био-никулец}}
70.414

уредувања