Поп-музика: Разлика помеѓу преработките

Одземени 4 бајти ,  пред 9 месеци
с
с (→‎Наводи: линк до ВБУ Музички регистар)
{{наводи}}
 
* [httphttps://www.muzichkiregistar.com/MusicGenre.aspx?mg=1 Поп музика евидентирана во ВБУ Музички регистар] - каталог на македонски музички изданија.
 
{{Нормативна контрола}}
125

уредувања