Разлика помеѓу преработките на „Либрвил“

Додадени 116 бајти ,  пред 3 месеци
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.mairie-libreville.org/ Официјално мрежно место на Либрвил] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20080413183927/http://www.mairie-libreville.org/ |date=2008-04-13 }}
 
{{Coord|0.3901|9.4544|type:city|display=title}}
29.743

уредувања