Разлика помеѓу преработките на „Кис“

Додадени 86 бајти ,  пред 2 месеци
Rescuing 0 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8
(Rescuing 0 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
== Извори ==
* [http://www.mkbible.net/biblija/index.php Македонска Библија]{{Мртва_врска|date=August 2021 |bot=InternetArchiveBot |fix-attempted=yes }}
 
[[Категорија:Личности од Стариот завет]]
29.743

уредувања