Отвори го главното мени

Промени

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: fa:۷۹۰ (میلادی)
[[et:790]]
[[eu:790]]
[[fa:۷۹۰ (میلادی)]]
[[fi:790]]
[[fr:790]]
58.155

уредувања