Разлика помеѓу преработките на „Грб на Белорусија“

(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
== Галерија ==
<center><gallery>
File:Coat of arms of the Grand Duchy of Lithuania (A. Guagnini, 1581).svg|1581
File:COA_of_the_Grand_Duchy_of_Lithuania_1588.png|1588
File:Герб Княжества и области белорусские и литовские 1882.svg|1882
192

уредувања