Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бермуда на Олимпијада“

с
→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: Infobox country Olympics → Инфокутија Земја на ОИ
(ажурирање)
с (→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: Infobox country Olympics → Инфокутија Земја на ОИ)
 
{{Инфокутија Земја на ОИ
{{Infobox country Olympics
|NOC=BER
|NOCname=Олимписки комитет на Бермуда