Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Состав на САД на ЛОИ кошарка 2020“

с
нема опис на уредувањето
с
с
| p9 = [[Џерами Грант|Грант]]
| p10 = [[Џејсон Тејтум|Тејтум]]
| p11 = [[КевинЏавал ЛавМекГи|ЛавМекГи]]
| p12 = [[Џру Холидеј|Холидеј]]
| p13 = [[Бам Адебајо|Адебајо]]