Егзибиционизам: Разлика помеѓу преработките

Додадени 106 бајти ,  пред 1 година
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
==Извор==
[http://www.psihijatrija.eu Портал за мозокот] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20201205044121/http://psihijatrija.eu/ |date=2020-12-05 }}
 
[[Категорија:Сексуални кривични дела]]
53.979

уредувања