Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
(изменета категоризација)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.unite.edu.mk/Maqedonisht/index.html Официјално мрежно место на универзитетот] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20060902172016/http://www.unite.edu.mk/Maqedonisht/index.html |date=2006-09-02 }}
 
{{Нормативна контрола}}
29.743

уредувања