Разлика помеѓу преработките на „Втора македонска кошаркарска лига 2014/15“

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎Табела: Јазично подобрување, replaced: Поени → Бодови)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
== Надворешни врски ==
* [http://basketball.org.mk/default.asp?ItemID=2D334058D53A9F44B6B9AE0139F38A5F Сезоната 2014/15 на страницата на МКФ] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20161110153126/http://basketball.org.mk/default.asp?ItemID=2D334058D53A9F44B6B9AE0139F38A5F |date=2016-11-10 }}
 
[[Категорија:Втора македонска кошаркарска лига|2015]]
29.743

уредувања