Разлика помеѓу преработките на „Средношколски мјузикл 3: Сениорска година“

отстранет шаблонот {{Портал:Филм/Избрана статија}}
(italic)
(отстранет шаблонот {{Портал:Филм/Избрана статија}})
*[[Рин Санборн]] како Џејсон Крос
 
 
[[Категорија:Филмови]]
[[Категорија:Филмови од 2008]]
 
 
{{Средношколски мјузикл}}
 
{{Портал:Филм/Избрана статија|2008|ноември}}
 
[[ar:هاي سكول ميوزيكال 3: سينيور يير]]