Брзо лизгање на Зимските олимписки игри 2010 - 1500 m за жени: Разлика помеѓу преработките

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
(#1Lib1Ref #1Lib1RefCEE)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
{{наводи}}
== Надворешни врски ==
* [httphttps://web.archive.org/web/20090609171607/http://www.vancouver2010.com/en/athletes-and-sports/sports/-/40912/34238/1ggenru/speed-skating.html Брзо лизгање на официјалното мрежно место на игрите] {{ref-en}} {{ref-fr}}
29.743

уредувања