Предлошка:Филм-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
(стандардизација)
с (50п)
<div class="boilerplate metadata" id="stub">
<div class="boilerplate metadata" id="stub">[[Слика:Film reel.svg|30п]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[филм]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div>
{|align="center" ; border-bottom: 1px solid #212121;"
|-
<div class="boilerplate metadata" id="stub">|[[Слика:Film reeltemplate.svgpng|30п50п]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[филм]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да |[[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div>
[[Категорија:Филмски никулци<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>