Разлика помеѓу преработките на „Медисон (Висконсин)“

Замена на Image:Flag_of_Madison,_Wisconsin.svg со Image:Flag_of_Madison,_Wisconsin_(1962–2018).svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: Criterion 2 (meaningless or amb
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: веб портал → портал)
(Замена на Image:Flag_of_Madison,_Wisconsin.svg со Image:Flag_of_Madison,_Wisconsin_(1962–2018).svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: Criterion 2 (meaningless or amb)
 
| сл-големина = 250px
| опис = Панорама на центарот на Медисон
| знаме = Flag of Madison, Wisconsin (1962–2018).svg
| знаме-големина = 150п
| знаме-врска =