Разлика помеѓу преработките на „632“

Додадени 22 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: fa:۶۳۲ (میلادی), vo:632 Брише: als:630er#632
с (Бот Додава: lt:632 m.)
с (Бот Додава: fa:۶۳۲ (میلادی), vo:632 Брише: als:630er#632)
 
[[af:632]]
[[als:630er#632]]
[[am:632 እ.ኤ.አ.]]
[[an:632]]
[[et:632]]
[[eu:632]]
[[fa:۶۳۲ (میلادی)]]
[[fi:632]]
[[fr:632]]
[[uz:632]]
[[vec:632]]
[[alsvo:630er#632]]
[[zh:632年]]
[[zh-yue:632年]]
109.264

уредувања