Вернер Зомбарт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 105 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
(#WPWPMK #WPWP)
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Апсолвенти на Хумболтовиот универзитет]]
[[Категорија:Починати во Берлин]]
[[Категорија:Членови на Баварската академија на науките]]