Разлика помеѓу преработките на „Бил Клинтон“

Додадени 137 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија
с (→‎top: Форматна исправка на датуми, replaced: јануари]], 1 → јануари 1, јануари, 2 → јануари [[2)
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Добитници на Претседателскиот медал на слободата]]
[[Категорија:Членови на Американската академија на уметностите и науките]]