Отвори го главното мени

Промени

Додадени 40 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: fa:۶۳۳ (میلادی), vo:633
[[es:633]]
[[eu:633]]
[[fa:۶۳۳ (میلادی)]]
[[fi:633]]
[[fr:633]]
[[uz:633]]
[[vec:633]]
[[vo:633]]
[[zh:633年]]
[[zh-yue:633年]]
109.264

уредувања