Киќо Слабинац: Разлика помеѓу преработките

Одземени 4 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Песни: Додадена категорија, replaced: Трагови → Траги
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Фестивали и компилации: Додадена категорија)
с (→‎Песни: Додадена категорија, replaced: Трагови → Траги)
 
* 1970 година - „Свадби нема да бидат“
* 1971 година - „Чија си“
* 1971 година - „Пушти миме да те водам“
* 1971 година - „Трагови“„Траги“
* 1971 година - „Три слатки зборови“
* 1972 година - „Поради една убава црна жена“