Отвори го главното мени

Промени

Додаден 31 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: fa:۱۱۷۲ (میلادی)
[[et:1172]]
[[eu:1172]]
[[fa:۱۱۷۲ (میلادی)]]
[[fi:1172]]
[[fr:1172]]
58.155

уредувања