Бредли Бил: Разлика помеѓу преработките

Одземени 62 бајти ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Ознака: Отповикано
сНема опис на уредувањето
Ознака: Рачно отповикување
 
*[https://www.basketball-reference.com/players/b/bealbr01.html Бредли Бил на basketball reference]
*[https://www.rotoworld.com/basketball/nba/player/29803/bradley-beal Бредли Бил на rotoworld]
 
{{Состав на САД на ЛОИ кошарка 2020}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Бил, Бредли}}