Предлошка:Basket Nanterre: Разлика помеѓу преработките

Додадени 307 бајти ,  пред 1 година
Создадена страница со: 20px|Нантер {{fb team |t=Нантер |tan=КК Нантер |tc=FRA |abb={{#if:{{{abb|}}}|NNT}} |oc={{#if:{{{oc|}}}|{{{oc}}} }} }}<!-- --><noinclude>Нантер</noinclude>
(Создадена страница со: 20px|Нантер {{fb team |t=Нантер |tan=КК Нантер |tc=FRA |abb={{#if:{{{abb|}}}|NNT}} |oc={{#if:{{{oc|}}}|{{{oc}}} }} }}<!-- --><noinclude>Нантер</noinclude>)
 
(нема разлика)