712 Боливијана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{mp| → {{мп|
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: АЕ → ае (3))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{mp| → {{мп|)
 
| discovered = 19 март 1911
| discovery_site = [[Хајделберг]]
| alt_names = 1911 LO, 1966 KD, {{mpмп|1972 XL|2}}
| named_after =
| mp_category=[[Астероиден појас]]