Разлика помеѓу преработките на „Крис Мидлтон“

Додадени 62 бајти ,  пред 4 месеци
нема опис на уредувањето
*[https://www.basketball-reference.com/players/m/middlkh01.html Крис Мидлтон на basketball reference]
*[https://www.rotowire.com/basketball/player.php?id=3356 Крис Мидлтон на rotowire]
 
{{Состав на САД на ЛОИ кошарка 2020}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мидлтон, Крис}}