Разлика помеѓу преработките на „Хенри Матавеј“

Додадени 43 бајти ,  пред 3 месеци
основно подредување
с (→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
(основно подредување)
 
{{Нормативна контрола}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:М}}
 
[[Категорија:Американски режисери]]
[[Категорија:Оскаровци]]