Разлика помеѓу преработките на „Сидни Лумет“

Додадени 44 бајти ,  пред 3 месеци
основно подредување
с (→‎top: Јазично подобрување, replaced: индивидуална → поединечна)
(основно подредување)
 
{{наводи}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Л}}
[[Категорија:Американски режисери]]
[[Категорија:Апсолвенти на универзитетот „Колумбија“]]