Предлошка:Облици на управување: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Јазично подобрување, replaced: од серијалот → од темата
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Јазично подобрување, replaced: од серијалот → од темата)
|- align=left style="font-size: 75%"
|
Дел од серијалоттемата [[Политика]]
|- align=left style="font-size: 85%"
|