Разлика помеѓу преработките на „2023“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ms:2023
с (Бот Додава: bat-smg, bh, bs, ca, da, el, eo, eu, fr, hr, hu, it, ja, ko, la, lt, mi, nah, new, nl, nn, pi, pl, pt, ro, ru, sk, sr, sv, th, tl, tr, tt, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: ms:2023)
[[lt:2023 m.]]
[[mi:2023]]
[[ms:2023]]
[[nah:2023]]
[[new:२०२३]]
24.401

уредување