Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска асоцијација на Англија“

с
Coat of arms of the Football Association.svg
с (Јазична исправка, replaced: веб портал → портал)
с (Coat of arms of the Football Association.svg)
 
{{Национална Фудбалска Асоцијација
| Лого = FACoat crestof arms of the Football Association.pngsvg
| Основана = 1863
| Примена во ФИФА = 1905
6

уредувања