Разлика помеѓу преработките на „Касиопеја (соѕвездие)“

с
надкатегорија
(+шаблон)
с (надкатегорија)
{{Соѕвездија}}
 
[[Категорија:ЅвездиСоѕвездија|Касиопеја]]
[[Категорија:Соѕвездија|Соѕвездие]]
 
[[az:Kassiopeya (bürc)]]