Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Сергеј Станишев“

,
(и ова. Јако е)
(,)
Ова беше класично пропагирање - бил од Македонија, само тоа да се нагласи. Класична пропаганда. [[User:Boyan|Boyan]] <small>([[User talk:Boyan|разговор]])</small> 12:29, 3 јануари 2009 (UTC)
:А исто така и [http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%B2 овде], намеро ја ставиле оваа реченица ''Въпреки че носи руско презиме, баща му е българин - Димитър Станишев'' за да се заслепи народот во Бугарија и да се поткрепи БГ пропаганда.
::Шо направивте бе туку во Бугарија се е пропаганда :))) па слезете малце на земјава или прочитајте барем една книга :))) --[[User:Li4kata|Li4kata]] <small>([[User talk:Li4kata|разговор]])</small> 13:00, 3 јануари 2009 (UTC)
1.398

уредувања