712 Боливијана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 54 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонско име на предлошка, replaced: MinorPlanets Navigator → Мали планети-редослед , MinorPlanets_Footer → Мали тела во Сончеви
с (Македонско име на предлошка, replaced: Infobox planet → Инфокутија Планета)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонско име на предлошка, replaced: MinorPlanets Navigator → Мали планети-редослед , MinorPlanets_Footer → Мали тела во Сончеви)
* [http://cfa-www.harvard.edu/iau/lists/NumberedMPs.txt Discovery Circumstances: Numbered Minor Planets]
 
{{MinorPlanetsМали планети-редослед Navigator|711 Мармулија|713 Лускинија}}
{{Мали тела во Сончевиот Систем}}
{{MinorPlanets_Footer}}
 
{{DEFAULTSORT:Боливијана}}