Европско првенство во фудбал 2004: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: национален тим → репрезентација, националниот тим → репрезентацијата, киот репрезентација → ката репрезе)
 
{{DEFAULTSORT:Uefa Euro 2004}}
[[Категорија:Европско првенство во фудбал 20002004| ]]
[[Категорија:Уефа Евро 2020 стадиони|2004]]