Разлика помеѓу преработките на „Регионален пат 29278“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
нема опис на уредувањето
(нс)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Ознака: Изворно уредување 2017
 
| type = Р
| route = 29278
| map = {{картаврска|frame=yes|plain=yes|frame-width=290|frame-height=300|frame-align=center|type=line|stroke-width=3|id=Q107232700Q107232710|title=Р29277}}
| map_notes = Протегање на регионалниот пат
| map_custom = yes