Разлика помеѓу преработките на „Регионален пат 29275“

с
нема опис на уредувањето
Ознаки: Изворно уредување 2017 Отповикано
с
Ознаки: Изворно уредување 2017 Рачно отповикување
| junction =
| direction_b =
| terminus_b = [[Вешала]] ({{ГП|Косово|нема}})
| cities =
| municipalities = [[Општина Тетово|Тетово]]