Разлика помеѓу преработките на „Регионален пат 29275“

нема опис на уредувањето
(нс)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Ознаки: Изворно уредување 2017 Отповикано
| junction =
| direction_b =
| terminus_b = [[Вешала]] ({{ГП|Косово|нема}})
| cities =
| municipalities = [[Општина Тетово|Тетово]]