Разлика помеѓу преработките на „Младен Крстевски“

с
Отповикани уредувањата на 188.117.212.92 (разговор), враќајќи на последната преработка на Bjankuloski06
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Отповикано
с (Отповикани уредувањата на 188.117.212.92 (разговор), враќајќи на последната преработка на Bjankuloski06)
Ознака: Отповикување
 
|-
| 2018. || [[Ругање со Христос]] || Вани
|}
|}2020-2021 Македонски народни приказни ТВ Серија
 
== Наводи ==